به گزارش خبرنگار استصنا، مهندس شهرام فرشیدیان گفت:شرکت ثنا مبدل توسعه پارس با بیش از ۱۰ سال سابقه و تجربه تولیدی – صنعتی به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات پس از فروش سیستم های برودتی و حرارتی، با رویکردی به روز و برنامه ریزی اصولی و دقیق نسبت به سرویس ادواری، تعمیر و نگهداری، نصب، مونتاژ و دمونتاژ و رسوب زدایی انواع بویلر و مبدلهای حرارتی صفحه ای در پایتخت معنوی ایران، مشهد مقدس فعالیت می نماید.

مدیرعامل شرکت ثنا مبدل توسعه پارس با اشاره به اینکه محصولات این شرکت در بیشتر صنایع از جمله نفت،گاز، پتروشیمی،فولاد و… کاربرد دارد،بیان کرد : محصولات این شرکت به کشورهای حاشیه های خلیج فارس، افغانستان،پاکستان،عراق،ارمنستان صادر می شود.

این عضو استصنا افزود: مشکلات ارزی است که باعث شده وارد کردن ورق که از جنس استیل یا تیتانیوم بسیار سخت شود، به همین دلیل معمولا با واسطه واردات انجام می شود .

فرشیدیان گفت: از مسئولین انتظار داریم با حمایت از تولید موانع را بردارند به طور مثال ،اکثر شرکت های کارفرمایی در صنعت نفت،گاز و پتروشیمی ضمانت نامه می خواهند، اگر تدبیری صورت بگیرد تا شرکتها بتوانند با چک و سفته این مسئله را جلو ببرند کار تولیدکنندگان تسهیل می شود و دیگری مسئله تخصیص ارز است که باعث می شود هزینه واردات کمتر شود